021 57 90 6000

درباره ما بیشتر بدایند

ده سال تجربه کاري ما در خصوص ترکيه به ما اين جرات را ميدهد که بگوييم

برگزاری تور ترکيه تخصص ماست
آژانس هورامان گشت ستاره ،با مجوز فعالیت شماره 499603 تحت نظارت سازمان گردشگری و میراث فرهنگی ایران میباشد.شما ميتوانيد بهترين نرخ های تور ترکيه ، تور استانبول، تور آنتاليا، تور آلانيا، رزرو هتل ترکيه، بلیط چارتر ترکیه را ازما استعلام نمائيد.دفتر هورامان گشت ستاره با کادری مجرب و با سابقه سعي دارد براي عزيزاني که از طريق ما اقدام به مسافرت نمايند بهترين خدمات و خاطرات خوبي را ارائه دهند.
شما ميتوانيد از طریق شماره های اعلام شده در سایت با ما در تماس باشید .در صورت نياز يه رزرواسيون تور و يا بليط هواپيما با ایرلاین های ایرانی و ایرلاین های ترک پيشنهاد مي کنيم به صورت مستقيم با دفتر ما در تهران تماس بگيريد و از آخرين نرخ های موجود استفاده نماييد 

با هورامان گشت لوکس و ارزان سفر کنید

artpro man

 

هشدار
  • JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 62
خدمات تجاری و ثبت شرکت
خدمات تجاری و ثبت شرکت

خدمات تجاری و ثبت شرکت

خدمات ثبت شرکت در ترکیه

اکنون سطح مبالدلات ایران و ترکیه 10 میلیون دلار و قرار این به 30 میلیارد دلار افزایش پیدا کند و این سح مبادلات فرصت خوبی را در اختیار شما قرار می دهد برای بیزنس در ترکیه بخصوص که انها تحریم نیز نیستند

برخلاف كشورهايي مانند امارات، در ترکیه نيازي به پرداخت بي مورد وجه به شهروندان بومي آن كشور نيست خارجيها بدون نياز به مشاركت شهروندان آن كشور ميتوانند شركت تأسيس كنند ولی شرکت برای شروع کار حتما بایدحسابدار ترک داشته باشید که با پرداخت هزینه جزیی امکان پذیر است .
 هزينه ي تأسيس و نگهداري شركت در تركيه به مراتب پايين تر از بسياري از كشورهاي ديگر است .
 هزینه های زندگی در ترکیه  ارزانتر از سایر کشورهای اروپایی میباشد .
مالیاتی که به دولت میپردازید در قبال درآمدهای حاصله بوده، به پرداخت وجوه ثابت و بیمورد به عنوان مالیات بر درآمد مجبور نخواهید شد .
در صورت فعال نگه داشتن شرکت، به مدت 5 سال پس از تأسیس و تمدید اجازه کار میتوانید از ترکیه اقامت دائم -بگیرید و از امتیازات کامل شهروندی استفاده کنید .
با داشتن گذرنامه ترکیه میتوانید بدون نیاز به ویزا به دهها کشور در تمام قاره‌ها مسافرت نمایید .

طبقه بندي هاي فرزند

مزایای ثبت شرکت در ترکیه

مزایای ثبت شرکت در ترکیه

مزایای ثبت شرکت در ترکیه
ازجمله مزایای ثبت شرکت در ترکیه گرفتن اقامت موقت و دائم در ترکیه، باز کردن حساب بانکی در ترکیه ، خرید ملک،اتومبیل و شهروندی در کشور ترکیه نامبرد.

با توجه به بیشرفت چشمگیر اقتصادی وفرهنگی این کشور در سالهای اخیر وهمچنین نزدیکی و سهولت پروازی با ایران میتوان ترکیه را محلی امن برای سرمایه گذاری معرفی کرد.

مشاهده موارد...
مدارک و شرایط ثبت شرکت در ترکیه

مدارک و شرایط ثبت شرکت در ترکیه

مدارک و شرایط ثبت شرکت در ترکیه
مدارک لازم برای ثبت شرکت تنها اصل پاسپورت و چهار قطعه عکس ازهریک از سهامداران میباشد. و کلیه مراحل ترجمه و کارهای جانبی ثبت توسط دفترترکیه انجام میشود. لازم به ذکراست کلیه امورثبت شرکت ومشاوره درترکیه ازطریق دفترماتوسط وکیل فارسی زبان انجام میگیردو ازبابت مشاوره و راهنمایی های سرمایه گذاری میتوانیداز قوانین وشرایط جدیدبهره مندشوید

مشاهده موارد...
خدمات تجاری در ترکیه

خدمات تجاری در ترکیه

نواع شرکت هایی که می توان در ترکیه تاسیس کرد:
شرکت سهامی خاص
شرکت با مسئولیت محدود
شرکت های تضامنی
شرکت های مختلط
از موارد فوق برای خارجی ها در درجه اول شرکت با مسئوایت محدود و سپس شرکت سهامی خاص پیشنهاد می گردد. قبل از ثبت شرکت می توانید اطلاعات کامل را از وکیل ما در استانبول دریافت کرده و سپس به ثبت شرکت اقدام  نمایید

مشاهده موارد...